Otorinolaringologija

Kronična obstruktivna bolest pluća

Bruno

Dobar dan!

Vidio sam link za ovu stranicu na Internet monitoru, i sviđa mi se što konačno i kod nas internet služi za nešto korisno osim za pokazivanje raznmoraznih dijelova tijela.
Moj problem je ovakav: dijagnoza mi je, već ne znam koliko dugo, kronična obstruktivna bolest pluća. Pošto jako malo znam o toj bolesti, a doktori me cijeli život kljukaju sa Ventolinom i baš ništa nije išlo na bolje, zanima me kako i sa čime bi ja to mogao izlječiti.
Zadnjih pola godine uzimam med od medara iz V. Gorice i mogu reći da mi je jako puno pomogao i napravio je ono što doktori nisu 20 godina. Meni su sada 22 godine i nije mi uopće svejedno u kojem će se smjeru situacija razvijati. Molio bih bilo koga tko pročita moj post, da mi se javi na mail ako zna za kakvu konkretnu literaturu o bolesti, ili načine kako je izlječiti. Otvoren sam za sve metode lječenje, ne samo na zapadnjačku, baš naprotiv.

Topli pozdrav od Brune!

prof.dr.sc. Željko Bumber

Kroničnu plućnu bolest liječi pulomlog, liječnik za pluća (internista) te molim da se njemu obratite.
Trebalo bi pogledati vaše gornje dišne puteve (nos , sinusi).

Bruno

Zahvaljujem Vam na odgovoru, ali te osnovne stvari već znam i pulmolozi me već navlače skoro 20 godina i nisam zadovoljan njihovim rezultatima. Mene bi zanimalo ako bi mi netko mogao preporučiti stvarno dobrog internista koji daje prave rezultate ili neko alternativno lječenje