Otorinolaringologija

Plašim se...

NADA1

Zakazana mi je operacija polipa u nosnoj šupljini pod totalnom anastezijom, a ja sam alergična na određenu skupinu lijekova: plivadon, kafetin, analgin,...i stoga se strašno bojim operacije. Imam li razloga za strah i što mi preporučujete? HVALA.

mr.sc.dr.D.Markov

Poštovana Nada,
Ukoliko se bojite opće anestezije, polipi u nosu mogu se operirati u lokalnoj anesteziji. Nemate razloga za strah. Preporučujem Vam lokalnu potenciranu anesteziju.

NADA1

Zahvaljujem na odgovoru i nadam se da će sve proći u redu.
Sa štovanjem
Nada.