Otorinolaringologija

problem s ušima

Goran

Imam problema sa ušima, ne znam kako da to opišem. Prvo mi je sve oko ušiju bilo ukočeno, pa nakon par mjeseci sam stisnio uši prstom i počeli su pucat. Onda opet nakon par mjeseci mi je počelo pucat u ušima nakon što gutam i tako mi je do danas. Išo sam kod doktora par put i on mi je reko da uzimam kapi jer vjerojatno mi tlak nije u redu u ušima no kad sam i uzimo kapi ništa mi nije pomoglo. Ne osjećam nikaku bol nego mi je samo sve ukočeno oko ušiju i pucaju mi stalno. Šta da radim?

mr.sc.dr. D. Markov

Poštovani Gorane,
Za točnu dijagnozu i liječenje vašeg problema potrebno je obaviti otorinolaringološki pregled. Ne navodite da li ste kapali kapi u nos ili uho?, kakav je sluh? Potrebno je napraviti i audiološku obradu (audiogram, timpanometriju), rtg sinusa.