Otorinolaringologija

problemi sa grlom

Dado

Vec duže vrijeme imam problema sa grlom. Nemam bolova ali uvijek osjećam kao da mi nešto "čuči" u grlu, usta su mi često suha, i poslije doručka ponekad me tjera na povraćanje ali ne mogu povratiti.
Inače imam 36 godina, cigarete sam ostavio prije 6 mjeseci i invalid sam (paraparezis) i imao sam opercaiju crijeva (zbog ratne povrede).

mr.sc.dr.D.Markov

Poštovani Dado,
Kod vas je neophodan otorinolaringološki pregled , te fiberendoskopija grkljana.