Otorinolaringologija

Rak glasnica

allecto

Postovani,

Djevojcica od 11 g. zadrzana je danas u bolnici radi sumnje u rak glasnica. Jedini simptom jest cudan zvuk u grlu, koji nastaje pri udisaju (normalno disanje kroz nos). Receno je da su glasnice crvene. Iskljucena alergija i eventualno strano tijelo zaostalo u grlu.
Molim opcenite i detaljne informacije o raku glasnica, mogucnostima lijecenja i izlijecenja, prognoze i informaciju gdje se i tko u Zagrebu najuspjesnije i s najvise iskustva bavi lijecenjem.

Puno hvala,

allecto

prof.dr. Željko Bumber

Rak glasnica u zena je rijedak a u ovoj dobnoj skupini izuzetno rijedak. Treba histoloska potvrda nakon uzimanja uzorka (laserom).
Javite mi se hitno iza 2.2. kad se vracam u Zagreb (Salata 4).