Otorinolaringologija

Ranica u ustima

Nives

Iz cista mira mi se javila ranica u usnoj supljini u predjelu obraza.Nemam temperaturu ali mi smeta pri jelu i picu.Rana ima u sredini otvor a oko otvora je uzdignuta crvena sluznica.Nije afta.Traje vec 8 dana.Koliko moze trajat a da ne bude zabrinjavajuce???Sta je to??

mr.sc.dr.D.Markov

Draga Ines

Morate otići na pregled kod svog liječnika. Ukoliko je potrebna daljnja obrada javite se otorinolaringologu ili oralnom kirurgu.