Otorinolaringologija

zacepljenje vanjskih zvukovoda - hitno!

Josip

Da bih obajsnio o čemu se radi prepisati ću vam povijest bolesti.
Inace, radi se o mojoj mami koja ima 46 god.

"Gospođa je više puta imala začepljenje vanjskih zvukovoda cerumenom. Zadnjih tjedan dana slabije čuje na oba uha. Osjeća bubnjanje u ušima."

Ona je već bila par puta na čišćenju kanalića i sad je doktor rekao da bi bilo najbolje napraviti nalaz specijalista.

Molim Vas ako netko zna gdje bi se to moglo napraviti.

mr.sc.dr.D.Markov

Vaša mama može doći na specijalistički pregled sa uputnicom od svog liječnika svaki dan prije podne (od 8,30 do 12 sati ) na ORL kliniku Šalata, ili u drugu ORL ambulantu.