Otorinolaringologija

sinusitis ili migrena?

Minica83

Postovani,imam vec niz god problema sa sinusima,Pre par dana sam imala jaku glavobolju sa poremecajem vida crtice,tackice i sl..nalaz kod orl otecena sluzokoza nosa,da li to moze biti uzrok takve glavobolje ili je to nestpo drugo,migrena i sl>nos mi je konstatno zapusen,sliva se sekret niz grlo,osecam pritisak u levom oku,kao i u glavi kada se sagnem

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, glavobolja koju opisujete sa vidnim senzacijama je tipična neurološka glavobolja čiji uzrok mora otkriti neurolog, dok Vam za problem sa sinusima preporučujem da učinite CT sinusa u aksijalnom, koronlnom i sagitalnom presjeku zbog određivanja adekvatne terapije.