Otorinolaringologija

Trnjenje glave

gabica1801

Poštovani,

tjedan dana imam trnce u glavi, nekad krene od desne polovine glave pa prema lijevoj i tako mi cijela glava zna utrnit što me jako uspanici. Nekad mi zna bit pritisak na desnoj strani glave. Kratkog je trajanja sve ali nije nikako ugodno. Inace sam kratkovidna, nosim kontaktne lece. Imam dioptriju -5 na desnom i -3 na lijevom oku. Je li moguce da se to zbog toga dogadja, da li je do vratne kralježnice ili je nešto skroz drugo u pitanju. Molim Vas pomozite. Zahvaljujem.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, budući da se smetnje odnose na poremećaj osjetnih živaca koji inerviraju područje glave, preporučujem konzultaciju sa neurologom.