Otorinolaringologija

Uho

Ivan

Imam 70 godina.. Uho mi curi vec dvije godine, povremeno curi a povremeno ne isto tako ne osijecam bolove.

Dali operirati ili ne te u koje godišnje doba je najpovoljnije??

mr.sc.dr.D.Markov

Potrebno je napraviti otomikroskopiju , uzeti brise uha, audiološku obradu, te radiološku obradu mastoida. Sa svim nalazima učiniti pregled kod otokirurga koji će odlučiti o operaciji.