Otorinolaringologija

Uho..

Deich95

Postovani,
Otorinac me poslao kod infektologa zbog krvarenja iz usiju i visoke temperature. Infektolog me poslao izvadit krv. Danas mi je stigao nalaz krvi :
Citomegalovirus CMIA.... IgM.... Negativan
.... IgG..... 44U/ml pozitivan
EBV.... VCA IgM.... Ekvivokalan
.... VCA IgG.... 39 S/CO pozitivan
.... EBNA 1 IgG pozitivan

Varicella-zoster virus.... IgM.... ekvivokalan
.... IgG.... 500 mIJ/ml pozitivan
Mycoplasma pneumoniae.... IgM.... Negativan
.... IgG.... 25 U pozitivan

Ako vam nije bed da mi ocitate nalaz jer trebam jos 4 dana cekat da ga netko ocita.. A samo zelim znat dal je sve ok?

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, priloženi nalaz Vam detaljno može očitati samo infektolog koji je iste i tražio.