Otorinolaringologija

usi

velibor

Postovani,
od prije godinu dans su mi se pocele guliti usi tj usna skoljka, a nedavno sam primjetio da mi se guli i i unutra tj usni kanal. Koristio sam razne kreme jer sam pretpostavio da mi je tu suha koza ali nista ne pomaze izgledaju kao kad se koza guli kada covjek izgori. Molim vas pomozite mi
unaprijed hvala

prof. dr. Željko Bumber

Predlažem dermatološki i otorinolaringološki pregled.

Izbjegavatje kontakt sa kemikalijama bilo koje vrste (sapuni, perila, boje).