Otorinolaringologija

zona uha-problem

Suzana

Postovani, vec izvjesno vrijeme imam bol u uhu, nije to ona prava bol koja se ne trpi vec onako pulsirajuca. Bol se proteze na gornji dio uha, tj. glave sve do sljepoocnice i ponekad iza. Lijecnik navodno nije nista pronasao, dobila sam kapi od kojih nije nista bolje. Pri svakom losem vremenu ili vjetru bol se pojacava i koncentracija bola u glavi je veca.
Molim vas pomozite, moram li se zabrinuti oko toga ili je to samo osjetljivost na hladnocu?!
Unaprijed zahvalna.

prof. dr. Željko Bumber

Pregledajte vratnu kralježnicu, vjerojatno položaj tijekom spavanja nije idealan. Osjetljivost na hladnoću moguća no nije najvažniji činilac.