Otorinolaringologija

Zahtjev za informacijom

Goran

Na molbu prijeteljice koja zivi u Svicarskoj i ima vec dosta dugo vremena probleme sa grlom, trebao bih informacije o lijecniku za kojeg je ona cula da radi ovdje u Zagrebu.
Prezime lijecnika je Dobrovic ili Dobranic, a pretpostavljam da je otolaringolog.
Ukoliko je moguce, molim vas da me informirate gdje mozemo potraziti navedenog specijalistu.
Hvala.

mr.sc.dr.D.Markov

Dr. Dobrović je specijalist otorinolaringolog.
Adresa dr. Mladen Dobrović, Zelinska 5, Zagreb,
tel. 01/6170077, www.ordinacija-dobrović-zg.hr

Goran

Poštovani dr. Markov,

velika Vam hvala za ovu informaciju. Nadam se da ce biti korisna mojoj prijateljici.