Otorinolaringologija

zanošenje tijela i vrtoglavice

Anita

Prije 3-4 mjeseca javile su mi se ove tegobe obišla sam sve liječnike ali odbovora za ovo stanje nije bilo osim nalaza kolor doplera vratnih žila smanjena elastičnost i ponišen tonus krvnih ćila, uzimam Stugeron ali i dalje mi se javljaju tebobe

mr.sc.dr.D.Markov

Draga Anita,
Niste naveli koje ste sve pretrage obavili. Potrebno je napraviti kompletnu audiološko-vestibulološku obradu u Audiološkom centru , kao i neurološki pregled, CT mozga.