Urologija

Bakterije

Nada

Moja sedmogodišnja kćerka ima bakterije u mokraćnim putevima i zbog toga dosta tegoba, bolovi i slabina. Bili smo na dosta pregleda, urinokultura, te je otkriveno da je problem bakterija escherichi (nadam se da je dobro napisano). Molim vas da mi odgovorite kako da se moja djevojcica izlijeći od toga jer joj ne pomažu niti antibiotici, ceporex i sinersul.
Molim Vas da mi savjetujete da li bi trebalo potražiti pomoć stručnjaka i ako biste mi mogli nekoga preporućiti.
Unaprijed Vam zahvaljujem.
Zabrinuta majka

prim. dr. sc. Parazajder Josip

Potrebno je isključiti neke prirođene nepravilnosti u ravoj urogenitalnog trakta npr.:vezikoureterni refluks te se stoga savjetuje javiti dječjem urologu (Klinika za dječje bolesti u Zagrebu ili KBC Rebro).