Urologija

BAKTERIJE U MOKRACI!

eva

vec duze vremena u mokraci imam prisutne bakterije.nisam se nikada lijecila te nemam nikakvih subjektivnih smetnji.povremeno popijem uvin caj radi sigurnosti.koliko je to opasno i ima li sanse da sam se izlijecila sama po sebi?hvala

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Prisutnost bakterija u mokraći bez kliničkiuh simptoma najčešće znači kolonizaciju i nije potrebno liječenje.