Urologija

brza ejakulacija

osječani

Štovani,
molim Vas da mi pomognete riješiti sljedeći problem. Nedugo nakon penetracije, dok vodim ljubav sa suprugom, doživim brzu ejakulaciju. Zbog toga, za nas iznimno velikog problema, naš spolni odnos traje veoma kratko svega minutu-dvije. Pokušao sam ga produljiti samokontrolom, no ni to nam nije pomoglo, jer pri takvom snošaju ne osječam nikakav užitak a i mojoj supruzi na koncu dojadi, pa od svega odustanemo. Nakon silnih neuspjeha seks smo poćeli i izbjegavati, što nas pomalo otuđuje. Molimo Vas da nam pomognete da ovom košmaru stanemo na kraj.
Vaši Osječani.

prim dr sci Josip Parazajder

Radi se o preranoj ejakulaciji koja je uzrokovane vjerojatno psihogeno.Liječi se klomipraminom (imipramin,eupramin) 3x25 mg dok postoje simptomi.

osjek

Pod kojim nazivom se moze taj lijek naći u ljekarni. Naime,pod nazivom Klomipramin ga nema.