Urologija

nepravilnost penisa

zabrinuti

Imam 18 godina.imam problem sa penisom
Dosad još nisam imao sexualne odnose, naime moj penis u erekciji ne stoji u opšte pravo nego visi na dole, tj. prva trećina penisa stoji pravo pod uglom od 90 stepeni u odnosu na tijelo dok ostali dio penisa visi na dole pod uglom od 45 stepeniu odnosu na tijelo ponavljam u erekciji.
Moje pitanje ?
Mogu li imati normalni sex i uopšte bilo kakav sex, ćuo sam nešto da je vagina prilagodljiva svakom obliku penisa i ukoliko je ovo problem šta mi vi savjetujete ?
Mogu normalno ejakulirati

P.S. u erekciji penis mi se trza gore dole tj. ne može biti ukrućen u najvišem položaju tj. nekoliko sekundi pa se spusti ukrućen pa se opet digne u položaj koji sam vam naveo s poćetka poruke
Hvala unaprijed.

Dr Ivica Mokos

Poštovani,
Devijacija (iskrivljenost) penisa uz smetnje u erekciji svakako je razlog za posjetu urologa i detaljni pregled.
Isti možete obaviti u Klinici za urologiju KBC Rebro Zagreb, gdje ja radim, a nakon toga odluka o liječenju.
Srdačno,
Ivica Mokos