Urologija

???

zdravko

Unazad jedno šest godina i više osijećam bol u desnom predjelu trbuha,
koja ide do prepona. Osjećam da mi to i trne. U preponama i oko
njih mi se često upale žlijezde (ili tako nešto). To pukne samo od
sebe i onda bol prestaje.

Bio sam na gastroskopiji i kolinoskopiji. Ti nalazi su mi sasvim u redu.
Nađena je bakterija pyilori u želucu i prošao sam antibiotičnu kuru.

Prof. dr. J. Pasini

Poštovani Zdravko,

na žalost dali ste mi toliko malo informacija o Vašoj bolesti, da Vam na to pitanje ne mogu odgovoriti, već Vas uputiti na klinički pregled, prilikom kojeg će se pregledati dosadašnja medicinska dokumentacija i vidjeti da li postoje razlozi za vaše tegobe, koje ste mi opet nejasno opisali. Žao mi je, no ukoliko želite, javite se u našu uroošku ambulantu zbog dodatnog mišljenja.

S poštovanjem
J. Pasini