Urologija

otežano mokrenje

ivan

Već dvije godine otežano mokrim.
U nekim mi se trenucima,kad mi je sila ,čini da mi je penis začepljen i mokraća ne
izlazi.
Bio sam kod doktora i nalaz mokraće i krvi je bio u redu, kao i ultrazvuk mjehura i bubrega.
Molim vas možete li mi reći u čemu je problem.

prim dr sci Josip Parazajder

Kod vas se može raditi o strikturi (suženju) uretre ( mokračne cijevi) ili povečanju prostate (ovisno o dobi).Potreban je pregled urologa.