Urologija

prerana ejakulacija

M.

Imam 31 godinu. Prijevremena ejakulacija je problem koji me prati cijeli život i čini mi se da nije izazvan nikakvim psihičkim smetnjama, već fizičkim. Do sada mi to nije bilo previše bitno (može se reći da sam bio tipično muško smeće), ali sam prije 2 mjeseca upoznao djevojku s kojom ću provesti zajedno ostatak života. Ona je, naravno, upoznata s kompletnom situacijom, jer sam joj, napokon, otvorio i srce i dušu. Koliko god mi to željeli, nemamo dovoljno znanja da bi otklonili taj problem, koji je veći u mojoj nego u njenoj glavi. Molim Vas lijepo bilo kakav savjet. Kojem specijalistu da se javimo i slično.

Unaprijed zahvaljujemo. M. i L.

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Prerana ejakulacija u večini slučajeva je psihogenog uzroka, premda može biti uzrokovana nekim upalnim stanjima muških genitala.Potrebno je učiniti urološki pregled.