Urologija

pretrage?

ivana

Štovani,

Vec duze vrijeme(2 godine) imam kratkotrajni,prilicno neugodni osjecaj pečenja nakon mokrenja(ponekad i dugotrajan) uz cesti nagon(pritisak) za mokrenjem.Urinokulture su sve do sada sterilne,ginekološki nalazi zasad u redu (prije 6 mjeseci u brisu cerviksa nadjena gardnerella sto je sanirano,brisevi na ostale bakterije negativni).Kakve pretrage mi jos mozete preporučiti i što je uzrok neugodnom osjećaju pečenja?
Hvala na odgovoru

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Da bi se ustanovilo o kakvom se poremećaju radi otrebno je učiniti cistoskopiju kod specijaliste urologa.