Urologija

Problem s mokrenjem ...

Mishur

Ovak, imam problem s ucestalijim i naglim mokrenjem. Pomislio sam da je
mozda rijec o nekakvoj uro infekciji, problemu s prostatom ili sl.. Imam
problema i s zadrzavanjem mokrace, nista obimno, zna mi se desit da mi nakon
mokrenja, iako odlucim da je dosta, jos malo iscuri. U zadnje vijeme
povremeno osjecam i nekakvo ''probadanje'' dolje desno, skroz nisko.
Da li je sve to povezano?
E da, jos nesto, odmalena mi se desava to da ponekad nakon sto ejakuliram, i
ako neposredno nakon toga idem mokrit, ponekad imam neki cudan osjecaj nelagode, kao
neka bol, peckanje, ali koja to nije. Vec sam se na to naviknuo pa mi je to postalo
normalno, ali eto svejedno pitam jel ima netko s takvim problemom ili zna
nesto o tome...
Znam da cu vjerovatno morati i na pregled, ali eto da pitam znade li netko
mozda ovdje nesto o tome.

btw. imam 25 god.

Tnx.

M

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Kod Vas se radi vjerojatno o nekom obliku prostatitisa te Vam savjetujem da se javite urologu na pregled.

Mishur

Zar je moguce da imam prostitis od malih nogu? Obzirom na to da se simptomi, osim probadanja dolje desno, manifestiraju jos od moje 12-13 godine.

Zahvaljujem na odgovoru.

M.