Urologija

Pitanje

tomica

Imam 32 godine,prije godinu dana u ejekulatu su mi otkrivene bakterije a u mokraci ne.Nakon duzeg vremena to je sredeno ,nalaz je bio ok(bez bakterija),ujedno to je bio razlog i povecane prostate..a i to je bilo ok poslje terapije.
sada osjecam laganu napetost u predjelu izmedu testisa i anusa koja se poveca nakon erekcije ili odnosa...imali to veze sa prostatom ?Mislim da je ona tu smjestena,pa mi je to logicno nemam drugih tegoba ili simptoma ,osim bola sa moje desne strane (duze vremena)a sta mi je urolog rekao da sam istegao zile koje tu prolaze preko kosti (prepone).
hvala na odgovoru

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Kod Vas se radi o neugodnom osjecaju pritiska u perineumu koji je vjerojatno posljedica preboljele upale prostate.