Urologija

problemcic

neven

Dragi Dr. po vasem misljenju zasto dolazi do prebrze erekcije odnosno ako nisam prost do prebrzog svrsavanja i dali se to moze ispraviti odnosno produzit trajanje sex bez prerane erekcije.Hvala.

prim. dr. sc. Parazajder Josip

Ukoliko se kod vas radi o preranoj ejakulaciji razlog je u 90 posto slučajeva psihogen a u ostalih 10 posto posljedica je prostatitisa.Liječi se ovisno o uzroku a potreban je pregled urologa da bi se odredila ispravna dijagnoza i terapija.