Urologija

problemcic,problem ili problemcina?

Igor

Doktore!
S obzirom da muskarci vrlo ne rado odlaze doktoru(a tu spadam i ja) molio bih vas za savjet ovim putem.
Moj problem je u mom penisu.Naime, glavic penisa mi izgleda kao da je upaljen(crvenilo) i također je osjetljiv na dodir.U opuštenom stanju nemam problema sa prevlacenjem kozice preko glavica no u erekciji se malo teze presvlaci.Imam 22 godine i mislim da je sad vrijeme da se sa svojim problemom detaljnije pozabavim.
Unaprijed se zahvaljujem na vasim savjetima i sugestijama?

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Vjerojatno se radi o balanopostitisu uzrokovanom relativnom fimozom.Potreban je pregled urologa koji će odrediti liječenje.