Urologija

problemi...problemi

XLX

ovako uskoro idem na obrezivanje zbog relativne fimoze no zanima me dali ce to rijesiti jos jedan problem koji imam naime nakon erekcije penis mi nekako nabubri i onda uopce nemogu navuci kozicu a i boli...??

prim.dr.sc. Josip Parazajder

Smetnje koje opisujete upravo su posljedica fimoze.Circumcisija-obrezivanje će riješiti vaš problem.