Urologija

sperma

toni

Poštovani doktore,

Imam 28 godina, a moj problem se sastoji u tome da je već posljednjih nekolimko godima moja sperma žućkaste boje i sastoji se od zgrušane materije u obliku kuglica (grudvica) promjera cca 1 mm. Naime, ejakulat nakon prethodne ejakulaceje od prije jednog dana je "normalniji", dakle, više je bijele boje, rijeđi je i ima manje tih grudvica. Sperma nakon dužeg vremena (5-6 dana) od prethodne ejakulacije je više žute boje, u sebi ima veću količinu te zgrušane materije i gušća je.

Lijepo Vas molim da mi odgovorite o ćemu bi se moglo raditi, da mi navedete pitanja na koja bi Vam morao odgovoriti kako bi mi mogli eventualno dati precizniji odgovor.

Unaprijed zahvaljujem,

Toni

prim dr sci Josip Parazajder

Kod vas se ne radi o bolesnoj pojavi.Takva pojava je češća kod dulje apstinecije kod nekih muškaraca.