Urologija

testisi

Nenad

Moj problem je slijedeći , osjećam smetnju u desnom testisu ali nije bol sve dok se ne pritisnem s gaćama u snu ili na neki sličan način .Mokrim jednom po noći obavezno ili 2-3 puta , zavisi koliko popijem tekućine tokom dana. Prije nekoliko godina pojavljivala mi se bol ispod testisa skoro svakodnevno (vjerojatno upala) , sve dok to nisam riješio sa nekakvim bijelim tabletama koje je pripisala moja doktorica na osnovu urinskog nalaza. Takva bol mi se sad pojavi rijetko ( jednom u 10 dana kratko me presijeće ). Imam 39 godina i bojim se da nije nešto ozbiljno.

Zahvaljujem na odgovoru , uz pozdrav.

prim dr sci Josip Parazajder

Kod vas se vjerojatno radi o kroničnom epididimitisu (upala primuda).Za sada se ne radi o ozbiljnom problemu,no trebate obaviti urološki pregled.