Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4307 | Broj poruka: 50719

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


da li je moguca trudnoca


Autor Poruka

bosko11

14.01.2021. 17:25

Poštovani,
Djevojka je dobila mens 01.01 trajala je do 07.01. Imali smo odnos sa kondomom 13.01. Doslo je do ejakulacije, bila je neka prozirna tecnost, samo malo, isto kao sperma koja izlazo iz vagine. Provjeravao sam kondom 10 minuta nigdje nista ne curi iz njega, vjerovatno da je doslo do puknuca izasla bi sprema iz kondoma. Sta vi mislite od cega je ta tecnost koja lici na spermu? I da li je moguce da ostane trudna i ako kondom nije pukao, kao sto sam naveo gore u tekstu? Dobija mens 31-32 dana, a odnos 13og, po njenom su neplodni dani. Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

15.01.2021. 12:35

Poštovani, trudnoća nije moguća. Radi se o vaginalnom sekretu.

12345sanii

14.03.2021. 22:45

Dobro vecer,
Na 10-i dan ciklusa se desio odnos bez zasitete vrlo kratko pa se nakon nekog vremene ejakulacija desila vani (nakon 15ak minuta) te se ponovo desio odnos ali sa zastitom takodje ejakulacija vani.
Menstruacija mi kasni 3 dana inace dodje tacno na dan, da li postoji ikakva mogucnost trudnoce i da li su to bili plodni dani.
Danas se takodje desio nezasticen odnos ali ejakulacija ni blizu rodnice.
Da li postoji ikakva mogucnost trudnoce.
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

15.03.2021. 14:50

Poštovana, prema navedenome šansa za trudnoću je samo teoretska. No, budući da menstruacija kasni, savjetujem da uradite test na trudnoću.

jjjjj912

21.03.2021. 16:00

Poštovani, 19.3. sam imala nezaštićeni odnos sa partnerom gdje je došlo do ejakulacije u rodnicu, međutim te iste večeri sam dobila menstruaciju. Da li je moguća trudnoća i da li bih trebala popiti ellaone pilulu? Pritom,ciklus mi je poprilično ustaljen, koji traje otprilike 27 dana (oscilacije dan-dva).

Ivo Balenović, dr. med.

22.03.2021. 09:00

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće i pilula nije potrebna.