Kontracepcija

moguća trudnoća

anjaaaa

Poštovani,

Izgleda da ste preskočili moje pitanje, pa Vas još jednom lijepo molim za odgovor.

Lijepi pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anja ne radi se o trudnoći neg o probojnom iscjetku. Ne brinite. Uskoro će menstrualno krvarenje.

dada89

Poštovani,
imam jedno pitanje.
Pijem kontracepciju već tri godine i nikad nisam izostavila ni jednu tabletu u tih tri godine i uvijek ih pijem na vrijeme.
Tokom ovog ciklusa primjetila sam točkasto krvarenje i smeđi iscjedak. Danas dok sam prala zube mi je malo išlo na povraćanje,
zanima me postoji li mogućnost trudnoće? Jedino što sam konzumirala biti su shake za mršavljenje. Ne znam dal to utječe na kontracepciju.
Hvala Vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Shake ne utječe. Dakako da se ne radi o trudnoći. Radi se o spotingu zbog uzimanja pilula.

Anastazija88

u zadnje vrijeme imam potpuno neredovite cikluse koje je nemoguce pratiti, od 29 do 24,23 dana. Jajnici me bole i prije menstruacije i poslije menstruacije. Zadnja menstruacija je bila "normalna", prilicno obilna,zadnji dan smedji iscjedak, da li je trudnoca iskljucena ako sam imala menstruaciju,, poslije toga nisam imala spolne odnose i koji bi mogao biti uzrok da me jajnici neprestano bole, u ciklusu citavom mislim da uopce nemam ovulaciju, jer samo 1 dan imam prozirni iscjedak karakteristican za ovulaciju, ali nije rastezljiv i vodenast, nego je proziran i gust,ljepljiv.... kod ginekologa sam narucena za 30.10 a do tada me zanima da svejedno napravim test za trudnocu, otkako me bole jajnici svaki dan imam izrazene akne duz brade i celjusti kojih se ne mogu rijesiti ni uz pomoc dermatologa i antibiotika, losiona

visokinapon

Imam pitanje za vas ono glasi ovako imali smo odnos negdje krajem 8 mj oko 25. 8-28.8 u trajanju 2-3minute bio mi je prvi put te smo samo htjeli probati dali moze u mene imam 19 godina ne pusim. U 9 mj 11. 9 je bila regularna mjesecnica koja je trajala 6-7 dana. Naci normalna je bila. . Tih mjesec dana od 9 do 10mj nismo uopce imali odnose a sad je mjesecnica ovaj mjesec kasnila 3-4 dana i kad sam je dobila prekjucer bila je jako slabo 1 dan nesto slabo je islo i onda ko da stalo. . E sad da vam kazem da tokom mjesec dana izmedu mjesecnica sam bila na moru cjeli mjesec vratila se prije tjedan dana pa dali bi to moglo biti povezano s tim? I lagano sam prehladena uglavnom zanima me dali je moguca trudnoca?kolke su sanse za nju s obzirom na mjesecnicu u 9mjesecu? posto je u 9mj bila normalna mjesecnica a sad ovaj mjesec bas i ne pa sta bi tome mogao biti uzrok. Da znamo da li je potrebno se obratit nekom strucnom ako nešto s organizmom nije uredu il jos cekat. unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anastazija, ne radi se o trudnoći. Vjerovatno se radi o pcosu. Terapija će biti vjerovatno kontraceptivi.
Svakako pregled.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Visokinapon, pričekajte memstruaciju za koji dan. Ne radi se o trudnoći.

visokinapon

hvala vam
a dali bi to bio problem s jajnicima ili sto? i ako ne dode da li je potrebno ici ginekologu odmah ili cekati menstruaciju u 11mjesecu?

anabel1

pozdrav, mjesecnicu dobivam svako 29,30 dana, sto znaci da su mi plodni dani 11-15, imala sam zasticeni odnos 15tog u mjesecu i u jednom trenu je puknuo kondom momak mi je to odmah primjetio i prekinuo odnos,sto napraviti da smanjim strah i budem sigurna d anisan trudna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Visokinapon, ako ne dođe menstruacija za tjedan dana obratite se ginekologu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anabel ako niste sigurni savjetujem postkoitalnu zaštitu.

visokinapon

a ako ne dode naci da ipak nije rjec o trudnoci?
ima promena odnos je bo oko 5.9 mjesecnica 11.9 ako to ista mjenja? :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mijenja.

Padela

Pocela sam piti tablete logest 1.dan menstruacije..cetvrti dan menstruacije( nakon 3 tablete, drugu sam popila sa 3 sata zakasnjenja) je decko svrsio u mene par puta..kolika je vjerojatnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema šanse.

visokinapon

ovako pocelo mi se dogadat da trebam sve cesce na wc,i da veliki umora mda dobro dizem se oko 6 pa faks autobusi i to mozda je i zato...al eto da vas pitam dal uradit test il stvarno nije potrebno i nema sanse za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

vlatka2212

Imala sam spolni odnos za vrijeme plodnih dana. Kondom je skliznuo ali decko nije ejakulirao u mene. Nakon12 sati popila sam escapele. Dan poslije dobila sam bijeli iscjedak koji traje 3 dana. Jel moguce da sam trudna? sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije, radi se vjerovatno o upali u rodnici.

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 28
Naprijed