Kontracepcija

moguća trudnoća

Sinisa999

Pozdrav,zeleo bih da vas pitam cura mi je imala menstruaciju 22.09.2013 i proslo je 27.09.2013 imali smo seksualni odnos 03.10.2013,i posle toga mnogo smo razmisljali o tome za vreme seksusalnog odnosa kada smo zavrsili skinuo sam kondom rukama,dirao sam penis jednom rukom (bilo je nesto po njemu da li ostaci sperme ili od kondoma ne znam,mozda i jedno i drugo) i posle sam tom rukom prelazio po njenoj vagini i kasnije gurao prst od iste ruke...ona je dobila sada 08.11.2013 menstruaciju.. pa se pitamo da li je mozda ostala trudna zbog ovoga gore navedenog ?
hvala pozdrav..
p.s Izvinjavam se ali morao sam detaljno da vam opisem situaciju da bih ste lakse shvatili.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Već sam vam odgovorio. Ne ponavljajte ista pitanja.

ivan1234

Poštovani,
Cura i ja imali smo spolni odnos, koristili smo zaštitu (kondom). Zanima me dali je moguća trudnoća ako smo ponovili odnos nekoliko puta, svaki puta kada bih svršio, običnom maramicom bih obrisao penis, te za svaki slučaj i ruke, također uvijek izvadim penis iz nje prije nego svršim kao dodatni način zaštite. Zanima me dali je moguće da ipak nešto ostane na ruci pa dok stavljam drugi kondom da ostane na samom kondomu te tako dođe do trudnoće?
Hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste svaki put koristili novi kondom ne postoji šansa.

micika_p

Postovani, pijem lindynette 20 vec 3 meseca, imam redovne seksualne odnose, ali uz pilule koristimo i kondom. Danas smo imali odnos bez zastite, prekinula sam na pola zato sto.sam se uplasila dakle nije svrsio. Pilule pijem tacno u minut, ali imam strah zato sto sam u prosloj kutiji propustila 14.pilulu, da li mi je zbog toga smanjena zastita u ovoj kutiji koju sada pijem i da li postoji mogucnost trudnoce? Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da trudnoća nije moguća.

karlo9

poštovani, svršio sam curi po ruci i možda je došlo sperme i do moje ruke trenutku kad sam ju prstenjačio... da li je moguće da ostane trudna poslje ovoga a treba dobiti za par dana? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće. Educirajte se.

tamarica654

Postovani, pijem pilule za kontracepciju. Prosle nedelje sam zavrsila kutiju, a u sredu dobila menstruaciju i pocela da pijem baktrim zbog upale besike. Baktrim sam pila do subote, a uponedeljak sam pocela novu kutiji pilula. Malo pre sam imala odnos sa deckom i puko nam je kondom, ali on nije bio ni blizu da svrsi. Da li sam zasticena,ili je trudnoca moguca posto mi je danas bila treca pilula i pijem ih vec cetvrti mesec?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zaštićena ste. Ne brinite.

tamarica654

Iako je baktrim antibiotik? Zar ne smanjuje dejstvo pilula? Izvinite sto sam dosadna, samo sam zabrinuta.

Tonikca9balonkica

Dobra vecer ..... Ovako sinoc sam imala nezasticen odnos s deckom pri kojem on tvrdi da nije sv***o u mene ali zanima me jeli moguce zatrudnit od tekucine kojom se navlazi muski spolni organ ..... I kolika je mogucnost da momak nije osjetija uopce vrhunac i pritom to obavio u mene ???? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tamarica vaša konstatacija je istinita, no ne u pauzi uzimanja.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tonkoca šansa je mala. A da li vam partner osjeti kad treba ejakulirati i da li je nesmotreno ejakulirao to ja ne znam.

Markop123

Postovani,
Partnerica je imala prvi dan menstruacije 15.12.2013. Spolni odnos bez zaštite smo imali 22.12.2013. Od 31.12.2013. ima bolne grudi na dodir i osjetljive bradavice. Također je 01.01.2014. često morala mokriti.
Ciklus joj inače traje 28 dana. Postoji li mogućnost trudnoće s obzirom da odnos nije bio za vrijeme plodnih dana, ali s druge strane ovakve simptome nije nikada imala osim par dana prije menstruacije.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

pappi

Poštovani/a; plodni su mi dani, redovito pratim ciklus i po svemu ovulacija bi mi trebala biti sutra. od jučer mi je iscjedat proziran i rastezljiv i osjećam jajnike(neznam jeli to od straha i panike ili..) momak i ja smo imali odnose u večer nove godine s kondomom, s ejakulacijom dva puta oba van mene. to jutro desetak sati poslije, tijekom predigre došlo je do penetracije 5-6 puta (15sec) ali ne duboko. sve dok se nisam sjetila da su plodni dani. znam da postoji mala šansa zbog preejakulata ili kako već da zatrudnim, ali trebam savjet... popila bi pilulu za dan poslije ali nemam ginekologa i neznam gdje otići jer je većina na godišnjem.
i jedna napomena; imala sam gljivicnu upalu koju sam na dan nove godine(jučer) treći dan liječila canestenom. savjet hitno nemogu spavat nemogu jest, nemogu si oprostit glupost.

pappi

Tek sad vidin da san neke stvari nejasno napisala. Gljivicna infekcija, ne upala. Dvi ejakulacije (kondom+prekinuti snošaj) u večer 31.12 i penetracija kratka bez zaštite(ne više od pola minute) ujutro. Plodni su mi dani. Jesu li šanse da zatrudnim tolike da proletin cili grad u nadi da ću naić na ginekologa koji radi i koji će mi propisat pilulu? Oprostite ako san dosadna, al nikako ne mogu bit objektivna, i paničar sam jer mi polako ističu ta 72 sata. Fala puno unaprid.

ninaninanina

imala sam nezasticen odnos sa momkom, tacnije nije ejakulirao u mene, i ujutro sam dobila menstruaciju, da li postoji mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Markop, odnos je bio u vrijeme plodnih dana. Da li je došlo do ejakulacije tijekom odnosa znate samo vi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pappi neće doći do trudnoće.Ne brinite.

Nazad
1 ... 16 17 18 19 20 21 ... 28
Naprijed