Kontracepcija

moguća trudnoća

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ninanana, ne postoji šansa trudnoće. Dobili ste menstruaciju.

Tonikca9balonkica

Hvala na odgovoru .... Ugodna vecer

pappi

Hvala puno. I skužajte zbog dugih poruka. I svaka vam čast na ovom što radite, svaka čast na strpljenju i brizi. Ugodna večerhappy

EnaPr26

Pozdrav
Dakle evo o čemu se radi, zadnju mjesečnicu sam imala od 22.12. do 26.12. Spolni odnos sam imala u noći sa 31.12. na 1.1. dakle realno gledano bio je 1.1.
Pošto nemam problema sa ciklusima i traje mi 25-28 dana, ovulacija je 5.1. dakle za vrijeme spolnog odnosa bili su mi plodni dani. Koristili smo zaštitu ali nekako nam je ispala,kako se već to zna i dogodit. Došlo je do ejakulacije ali mislim da je oko 90% sperme bilo na meni, što sam odmah oprala. 2.1. otišla sam u ginekologa uzeti pilulu "za dan poslije" popila sam ju u roku od 36 sati, točnije 35 sati nakon odnosa. Zanima me koliki je rizik trudnoće i nakon uzimanja pilule, i ako uzmemo u obzir da je mali dio toga zapravo zavrsio u meni, i to da nam je bilo prvi put, i meni i njemu(znam da nema nikakve veze, ali eto tješim se).
Unaprijed zahvaljujem..

Markop123

Poštovani,

Hvala Vam na odgovoru. Nastavno na moj prethodni upit; što se tiče ejakulacije, istu sam imao četiri sat prije spomenutog nezaštićenog odnosa, ali ne i u tom odnosu. Znam da postoji mogućnost zaostajanja sperme u spolovilu.

S obzirom na navedeno i na vrijeme odnosa molim Vas mišljenje koliko je vjerojatnost trudnoće.

Također, Vas molim, ako Vam nije problem, da mi pojasnite simptome koje sam spomenuo u prethodnom upitu - jedan dan čestog mokrenja i još uvijek natečene i osjetljive grudi i bradavice. Ukazuje li to na trudnoću s obzirom na vrijeme nastanka istih ili mogu ukazivati i na nešto drugo?

Daco92

Pozdrav
Moja djevojka i ja zabrinuti smo zbog njene menstruacije. Imali smo odnose čim joj je prošla menstruacija, bez zaštite. Ejakulirao sam u nju, ali odmah po završetku krenula joj je krv. Nismo razmišljali o tome jer smo vidjeli krv i bilo nam je lakše. Međutim sada kasni 6 dana, a mnogo se bojimo kupiti test.
Molim vas odgovorite, ne spavamo noćima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Marko šansa je jako mala. Simptomi ukazuju vjerovatno na brzi dolazak menstruacije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Daco mora napraviti test.

EnaPr26

Pozdrav
Dakle evo o čemu se radi, zadnju mjesečnicu sam imala od 22.12. do 26.12. Spolni odnos sam imala u noći sa 31.12. na 1.1. dakle realno gledano bio je 1.1.
Pošto nemam problema sa ciklusima i traje mi 25-28 dana, ovulacija je 5.1. dakle za vrijeme spolnog odnosa bili su mi plodni dani. Koristili smo zaštitu ali nekako nam je ispala,kako se već to zna i dogodit. Došlo je do ejakulacije ali mislim da je oko 90% sperme bilo na meni, što sam odmah oprala. 2.1. otišla sam u ginekologa uzeti pilulu "za dan poslije" popila sam ju u roku od 36 sati, točnije 35 sati nakon odnosa. Zanima me koliki je rizik trudnoće i nakon uzimanja pilule, i ako uzmemo u obzir da je mali dio toga zapravo zavrsio u meni, i to da nam je bilo prvi put, i meni i njemu(znam da nema nikakve veze, ali eto tješim se).
Unaprijed zahvaljujem..

Jel mi možete molim Vas odgovoriti ?

Daco92

koja je mogucnost da je trudna?

Nova333

Poštovani!
Evo da vam ja kažem svoj problem. 15.12.2013. sam imala spolno odnos s dečkom. Taj put smo 2x, prvi put je bilo zaštićen (ejakulacija izvan mene, makar je bio kondom), a drugi nezaštićen, razmak između njih je bio pola sata, ali prije nego li smo krenuli drugi put, ja sam oralno pokušala očistiti spolno ud nekih 10 min, a spolni odnos je trajao 1 min, ejakulirao je izvan mene, pa me zanima, kolika je mogućnost trudnoće, ciklus mi je od 30/32 dana (zadnja M bila 3.12.2013 – 8.3.2013.), počeli su plodni dan. imam bolne grudi kao kad trebam dobiti (počele me boljet prije tjedan dana kao i uobičajeno), ali me ne bole bradavice niti nema nikakvih promjena na njima, ali prekjučer sam dobila temperaturu koja je 37,3, (možda je od sinusa jer imam cijeđenje sekreta u grlo) ili je to možda znak trudnoće? Unaprijed Vam hvala!
Srdačan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Daco, realna mogućnost.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ena pr, dosbro ste postupili. Još nije došlo do ovulacije. Neće doći do trudnoće. Ne brinite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niva, šansa nije velika ali postoji.

rogtaj

Poštovanje moja sitaucija je ovakva,1.12.2013 dobila sam menstruaciju,trajala je 5 dana kao i uvijek,spolni odnos je bio 20.12 i s zaštitom kao i uvijek,nakon toga bilo je još par spolnih odnosa do sada i svaki je bio sa zaštitom,u razdoblju od 20.12 do sad rijeđe je bilo spolnog odosa nego obično i sada mi kasni menstruacija..već 4 dana imam bolove u trbuhu ali menstruacije od nikuda,moram napomenuti i da je u vrijeme 25.12 bilo mnogo stresa i plakanja s moje strane da sam jedva disala ..dal je moguće da kasni od živciranja ?trudnoća je isključena?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije bilo rizičnih odnosa i nislim da se ne radi o trudnoći.

EnaPr26

Hvala Vam puno na odgovoru i svaka Vam čast na ovom strpljenju i općenito na ovome što ste omogućili svima nama.
Lijep pozdrav happy

Nova333

poštovani

ako je došlo do začeća, kada se pojavljuju prvi simptomi? ovaj mjesec sam imala jako puno stresova je li to može utjecati na menstrualni ciklus (jučer sam doživjela najveći šok) mada imam simptome da ću dobit, bolne grudi, a bol se javila normalno ko da trebam dobiti, je li se trebam zabrinuti?

hvala na vašem strpljenu!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dobit ćete. Predznaci su tu. Ne brinite.

tamarica654

Doktore, pisala sam vam pre neki dan da sam za vreme nedeljne pauze od pilula uzimala baktrim i da sam ga prestala piti dva dana pre pocetka nove kutije pilula, da sam imala odnos 1.1. i da nam je pukao kondom, ali decko nije svrsio...Vi ste rekli da sam zasticena zato sto sam antibiotik uzimala na pauzi, ali ja vec dva dana imam povremene probadajuce bolove u grudima i blag pritisak u donjem delu stomaka, da li je moguce da je zastita ipak bila smanjena zbokg baktrima i da sam mogla ostati trudna? poludecu do menstruacije... hvala

Nazad
1 ... 17 18 19 20 21 22 ... 28
Naprijed