Kontracepcija

Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4335 | Broj poruka: 50807

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1

Važne informacije o kontracepciji - obavezno pročitati

Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Ivo Balenović, dr. med.

09.05.2022. 20:45

Placebo tablete ne sadrže nikakvih aktivnih tvari. One se uzimaju umjesto pauze. Tablete se uzimaju po protokolu bez obzira na krvarenje. Krvarenje ponekad može i izostati.

Vukelic23

11.05.2022. 02:00

Vazi, hvala Vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

13.05.2022. 01:40

Nema na čemu.

Kikiriki335

12.07.2022. 16:35

Zdravo doktore ja imam jedno pitanje,ja sam probala razne kontracepcije koje su propisane od SZO ginekolog i ja smo se mučili da nadjemo neku koja mi odgovara bez toliko neželjenih dejstava.Sada sam na Qlairi drugi mesec medjutim mene je za vreme ovulacije toliko počeo boleti donji deo stomaka kao kod obične ovulacije samo bas snazno.Inače pre ovoga sam pila Yasmin i imala sam ekstremne bolove za koje me je doktorka ubedjivala da su placebo i kada sam promenila na Qlairu odmah je bilo bolje.Ja sam taj bol od Yasmina trpela jedno 8 meseci da li je moguće da je to uticalo na jajnike jer me uvek boli ista strana leva a na ultrazvuku i testovima je sve u redu.Hvala Vam unapred.

Bony_tina

22.08.2022. 16:25

Poštovanje ,imama jedno pitanje.
Pijem pilule Adexa i primjetila sam da u onih 21 dan aktivnih tableta imam izrazito suhe oči i u vidnom polju se pojavljuju" lebdeće crte" ,mreškanje ,nabori .Dali je to nešto zbog čega bi se trebala zabrinuti?Ne vidim lošije ili slabije zbog toga, ali užasno živcira .U onih 7 dana pauze ,toga gotovo da nema.