Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

akne

sanja

Imam 28 godina i problem sa aknama koje mi zahvaćaju cijela leđa i lice (većinom na prijelazu sa lica prema vratu). Dali to ima veze sa hormonima jer inače imam problema sa jajovodima (jedan odstranjen, a drugi začepljen).Molim vaše mišljenje i savjet.
Sanja

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Kod vas akne mogu biti uzrokovani različitim uzrocima, među kojima je svakako i hormonalni faktor. Stoga vam preporučam da se javite u Ambulantu za medicinsku kozmetologiju u Klinici za kožne i spolne bolesti na Šalati gdje ćete nakon pregleda biti savjetovani o potrebnim pretragama te će vam biti savjetovana adekvatna terapija.