Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bijela ispucala koza na penisu

Josipk.77

Pozdrav
Imam 19 godina,imam ispucalu i suhu kozicu po penisu,nema boli,peckanja niti ičega,normalno matezem kozicu i sve to

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
po Vašem opisu radi se najvjerojatnije samo o suhoj koži. Kao i ostali dijelovi tijela (ruke, lice, leđa...) tako je i za intimnu regiju potrebna njega kože (kreme i sl.)
Savjetujem Vam da pokušate s Bepanthen kremom, redovno 1-2x dnevno tijekom nekoliko tjedana.