Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvenilo i peckanje na glansu

Damirko7234

Postovani vec mj i pol vodim bitku s crvenilom na glansu i peckanjem tijekom mokrenja. Urolog je napiso da je diskretno crvenilo te me upitio na bris uretre gdje je pronadena klamidija. lijecio sam se 6 dana sumamed jer sam uz to bio i prehladen. Nakon zadnje terapije koja je bila prije 2 dana nije mi se crvenilo uopce smanjilo vec se i prosirilo malo na prepucij. Peckanje tijekom mokrenja nekad imam, nekad nemam.
Zanima me vase misljenje. Jedino ta dva simptoma imam(crvenilo i peckanje).
Vec me pocinje bit strah jer sam i koristio triderm kremu i antifugalnu kremu i nije nista pomoglo.

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovani,
po Vašim navodima i opisu mislim da je prisutna gljivična infekcija, koju je Triderm još i "razbuktao". Moj savjet bi bio da pokušate s mikonazol kremom 2xdnevno tijekom 15 dana. Ukoliko ne dođe do poboljšanja javite se dermatologu.