Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

bijele fleke

magi

štovani !
Poslije ljeta su mi se pojavile bijele fleke na ramenu i prije su mi se javljale pa sam mazala sa otpinom canesten i prolazilo je ali sada ne pomaže ni canesten niti riblja mast.Možete mi preporučiti neku kremu ?

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Kod vas se na temelju opisa najvjerojatnije radi o Pityriasis versicolor (infekciji gljivom) koja se može manifestirati hiper ili hipopigmentacijama. Savjetujem vam da se javite na pregled dermatologu da bi postavio konačnu dijagnozu te na temelju proširenosti bolesti odredio terapiju.