Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Bijele mrlje, vitiligo

Alemmm

Postovani, kod mog sina (4 god.) su se posljednjih 6 mjeseci pojavile bijele fleke na laktu koje se sire prema vanjskoj strani ruke do zgloba iste ruke.
Na laktu je jasno izrazena bijela mrlja dok je taj "put" prema zglobu nesto crveniji...na zglobu mu primjecjujem kao manje baloncice, izbocine sitne, koje ubijaju pigment. Da li se radi o vitiligu?

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovi,
po Vašem opisu ne mogu dati mišljenje. Morate se javiti na pregled kod spec. dermatologa.