Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Madez

Laura1996

Postovani,
Zanima me imam madez na trbuhu vec godinama, crni je tockast i mali, ne svrbi, ne boli i ne raste, jedino te crne tockice sam primjetila pa sam se uplasila jer nisam sigurna jel su tu duze ili ne. Jel moguce da se sta desava pa da pratim ili je jednostavno takav. Koliko je vremenski potrebno da se nesto pocne desavat na madezu ?

Krešimir Musa, dr. med.

Poštovana,
ako je navedena promjena/madež već godinama mali i ne mijenja se najvjerojatnije nije ništa za zabrinuti se, ali svakako trebate otići na pregled kod spec. dermatologa.