Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

Bore oko ociju

charlie

Zeljela bih ublaziti postojece i sprijeciti stvaranje novih bora oko ociju. Imam 28 godina i molim preporuku za odredjene kreme ili gelove koje mogu koristiti.
Hvala.

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Korekcija postojećih bora se može učiniti različitim kremama iz asortimana brojnih kozmetičkih tvrtki. Ne mogu izdvojiti posebno niti jednu osim od tvrtke Shiseido kremu za oko očiju. Stvaranje novih bora se može spriječiti primjenom iste kreme i smanjiti nepotrebnu mimiku na licu.