Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

vagina

Tanja

Zanima me kako zapravo izgleda normalan prosjecan vanjski zenski spolni organ. Tocnije, da li je normalno sto su male usne prevelike i izlaze van preko velikih usana. Meni je to izuzetno ruzno i neugodno se osjecam pred muskarcem radi toga i to mi smeta u tolikoj mjeri da izbjegavam spolne odnose. U kojem postotku zene imaju takav izgled spolnog organa te da li postoji neka statistika koja pokazuje kolikim muskarcima se to gadi! Da li postoji nacin da se vagina ucini normalnom te koliko je pametno poduzimati takvo nesto!

Prof. dr Jasna Lipozenčić

U Vašem slučaju nema ništa bolesno i anatomski je normalno Vaše spolovilo. Ništa ne treba poduzimati i nemate se čega stidjeti. Nešto veće male usne nisu razlog za izbjegavanje spolnih odnosa.