Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

bradavica

kiki

Pojavila mi se prije 4mj.na donjem djelu kapka kao sitan čvorić,ali
postepeno raste ili mi se čini,pa bi vas molio da mi kažete o čemu se radi i kako da se toga riješim.Premda znam da nije ječmenac...

prof dr Jasna Lipozenčić

Prema Vašem opisu na kapku je izrastao fibromčić kojeg je najbolje odstraniti kod okuliste elektrokoagulacijom ili ekscizijom. Po indikaciji okuliste moguća je i histološka analiza. Budući se povećava, nemojte čekati!