Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

bradavice

andreja

Imam bradavice oko polnog organa i koristim Aciklovir kremu. Nakon pet dana upotrebe bradavice su se smanjile pa sam na savjet lijecnika nastavila koristiti tu kremu. Promene su vidljive , bradavice su sve manje, kao da se suse. Mene zanima koliko dugo smijem upotrbljavati Aciklovir kremu. Hvala

Prof. dr Jasna Lipozenčić

Nema ograničenja do 3 tjedna aplikacije ako imate puno bradavica. No, Aciklovir nije sredstvo izbora u liječenju bradavica na splovilu, jer se radi o drugoj vrsti virusa koje je izazvalo bradavice. Savijetujem pregled kod ginekologa ili u ambulanti za STD bolesti Klinike za kožne i spolne bolesti, Šalata 4, Zagreb, gdje će se moći uzetu bradavice na analizu.