Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Bradavice na penisu

Stef321

Postovani doktore na mojem spolovolu su se pojavile bijele bubuljice ko pritici bijeli ima ih 4-5kom na glavicu ih nema nego samo na kozici i ima jedan kao vec da je osusen iso sam trgat to i boljelo je jako i malo je isla krv.
Sa curom sam vec 2 i pol godine stalno imamo spoli odnos i nista nije bilo evo do sada.
Nisam imao sa drugom partnericom nista ,a i nju sam pitao kaze da nije e pa sada heh.
I dal mi mozemo i dalje imati spolni odnos da slucajno nebi i na nju preslo?
Pa me zanima dal da imam kakvu brigu na to da nije nesto strasno u pitanju.
Lep Pozdrav.

Daniel Ceković, dr. med.

Poštovani,

ukoliko te male bijele izrasline imate godinama vjerojatno se radi o dobroćudni kožnim promjenama ( hirsuites coronae glandis), nadalje ukoliko se radi o novonastaloj promjeni trebate dermatovenerološki pregled spolovila da bi se isključile spolne bradavice.

Lijep pozdrav

Stef321

Doktore nema to nisam prije primječivao.Evo pri par dana jos jedna izraslina na penisu kao prist i poprilicno je velik kad ga dodirnem onako malo zaboli vec imam te prištice nekih 2mj sigurno i ne prolazi! bojim se da nisu koldiomi
Molim te daj mi neki savjet što da radim!