Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Crvenilo na glavicu

Chemie97

Poštovani, prije par dana pojavio mi se svrab u predjelu penisa, a jucer sam primjetio crvenilo i neke tockice koje prekrivaju cijelu povrsinu glavica. Izuzetno me svrbi, a do sada sam mazao nivea kremom ili nevenovom masti. 18 mi je godina i do sada nisam bio seksualno aktivan! Sto bih trebao uciniti? Unaprijed hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Vjerojatno je riječ o iritaciji. Mažite Bepanthen kremu. Ako se ne smiri za nekoliko dana, javite se liječniku.

luke

Dobar dan, kod otvora na glavicu mi se pojavila neka kvrzica, ne boli me, samo imam ponekad problema sa mokrenjem tj. imam neprijatan osecaj. Nisam imao seksualni odnos. Rado bih Vam poslao slike.

Daniel Ceković, dr. med.

Poštovani,

kod problema pri mokrenju savjetujem pregled kod urologa.

Lijep pozdrav