Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Smanjen osjet na glansu penisa, problem se ne povlači

Poštovanje,

već jedno dulje vrijeme imam problem koji se pojavio nakon dosta grubog odnosa, te se problem nije povukao već jedno dulje od pola godine.
Imam konstantno crvenilo na glansu penisa, jedino na rubu glansa je zdrave ljubičaste boje. Od tada imam veliku suhoću na glansu koja ne odlazi, te povlačenje kožice preko glansa je kao da se odljepljuje, a inaće je suho. Osjet je znatno umanjen u glansu, masturbacija je bolna, a orgazam graniči sa boli, nešto između užitka i boli, te traje jako kratko, a onda penis postaje skoro bezosjetan.

Bio sam kod svog doktora primarne medicine koji je rekao kako ne vidi problem, no ono čega se ja bojim jest da je došlo do oštećenja vrhova živaca u glansu, te da se to ne očituje samim pogledom na penis. Što biste mi savjetovali, postoji li kakva krema ili nešto što mogu pokušati?

Daniel Ceković, dr. med.

Poštovani,

vrlo je vjerojatno da je Vaš doktor u pravu, no ukoliko imate smetnje preporučujem pregled kod dermatologa.

Lijep pozdrav.