Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

BRADAVICE NA SPOLOVILU

DUBY

VEĆ DULJE VREMENA PO SPOLOVILU PRIMJEČUJEM SITNE,MISLIM BRADAVICE KOJE NE MJENJAJU OBLIK,JEDINO ME PONEKAD ZNA MALO SVRBJETI.MOLIM VAS DAL POSTOJI NEKA KREMA ILI BILO ŠTO DA SE RIJESIM TOGA ?

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Kod vas se najvjerojatnije radi o kondilomima (virusnim bradavicama koje su smještene na spolovilu). Preporučila bih vam da se radi pregleda te terapije obratite u Ambulantu za spolno prenosive bolesti Klinike za kožne i spolne bolesti na Šalati i to ponedjeljkom ili utorkom od 12 do 15 sati.