Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

Candida albicans

Lima

Brisom jezika utvrđeno je da mi se na jeziku pojavila Candida Albicans u većem broju.Koristio sam Nistatin kapi ali bez uspjeha.Probao sam i sa Rojazol gelom ali sam za 5 dana potrošio pakovanje a bez učinka. Šta da radim? Dali postoji neko jače i učinkovitije sredstvo?

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Terapija koju ste do sada dobivali je odgovarajuća za Vašu dijagnozu. Liječenje kandide je dugotrajno tako da nakon primjene gela u trajanju od 5 dana ne očekujemo izlječenje. Preporučam Vam da nastavite koristite mikonazol gel tijekom dulje vremena, uz kontrolu Vašeg dermatologa.